Błękitni II Stargard   WICHER PRZELEWICE

2015-04-18, 18:00

Czas spotkania: 90 min.

23 kol.

Do feralnej sytuacji z 66', czyli czerwonej kartki dla Bartosza Matuszaka Wicher spisywał się rewelacyjnie. Już w 2' minucie Paweł Wędzina minimalnie nie trafił do bramki będąc sam na sam z Bramkarzem. W następnej akcji gospodarze prowadzili już 1-0 po golu Wiśniewskiego. W 25' na 2-0 podwyższa Inczewski. Przelewiczanie grają jednak dalej bardzo dobrze czego efektem jest przepiękna bramka w 26' Bartka Matuszaka. Bartek Matuszak i Paweł Wędzina są bardzo aktywni w meczu. Ten drugi zalicza asystę  i bramkę. W 51' minucie przy stanie 4-3 Bartek Jabłoński trafia w spojenie bramki z okolic pola karnego. W 65' minucie Wicher traci bramkę i przy stanie 5-3 wkrada się nerwowość w poczynaniach zawodników. Od 66' gramy w dziesiątkę brakuje nam sił i tracimy kolejne bramki. W drużynie rezerw Błękitnych Stargard zagrało 8 zawodników, którzy chociaż raz wystąpili w pierwszym zespole  tegorocznego półfinalisty PP. Byli to: Poczobut (16 meczów w pierwszej ekipie), Filipowicz 15, Magnuski 12, Więcek 11, Inczewski 10, Wiśniewski 3, Piskorz (3  to też II trener pierwszej drużyny), Budnik (2 razy wyjściowej jedenastce i  II bramkarz Błękitnych )

Sedziowie: Pytlewski P. Żybko J. Najkowski J.

3'- 1:0 Wiśniewski Radosław
22 - 2:0 Inczewski Sebastian
23'- 2:1 Matuszak Bartosz
36'- 3:1 Piskorz Jarosław
38'- 3:2 Nieruchaj Jacek as. Wędzina Paweł
43'- 4:2 Filipowicz Krzysztof
48'- 4:3 Wędzina Paweł as. Gołuch Krzysztof
68'- 5:3 Rybicki Paweł
82'- 6:3 Filipowicz Krzysztof
84'- 7:3 Więcek Maciej
87'- 8:3 Rybicki Paweł

Błękitni II: Budnik- Loduchowski (69'- Orłowski), Madej, Duda, Poczobut (46'- Szczuka)- Wiśniewski R (46'- Rybicki), Piskorz, Magnuski, Więcek- Inczewski (75'- Jakubowski), Filipowicz
Rezerwa: Wrzosek

Wicher: M. Matuszak– (C)Stankiewicz, Piekarski,  Klamborowski, Kustosz (46’ Połczyński), Jabłoński  (65’ Jakubczyk), Antkiewicz,  Wędzina, Nieruchaj (70’ Sołtysiak), B. Matuszak, Gołuch