B-klasa » Szczecin VI | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 22 | |||
| |||
| |||
|
Najbliższa kolejka 23 |
Brak aktywnych ankiet. |
Podsumowanie IX Turnieju Mikołajkowego o Puchar Prezesa LKS Wicher Przelewice
Zwycięska drużyna "Iskierka" Żuków
Tabela końcowa IX TURNIEJU MIKOŁAJKOWEGO
1 ISKIERKA ŻUKÓW
2 NIEZDYSCYPLINOWANI
3 LA MAGICA
4 PRĄD TIM
5 BLUE DRAGONS
6 ELITA FUTBOLU
7 DRINK TEAM
8 LOS BLANCOS
9 OLDBOY
10 MAMROT TIM
11 WICHER KŁODZINO
12 STARE WYGI
Prąd Tim 0 - 2 La MagicaMecz o 3 miejsce:
(bramki B. Jabłoński i J. Knapiński)
Finał:
Iskierka Żuków 2 - 1 Niezdyscyplinowani
(bramki: P. Tyburczy - D. Urbański x2)
Faza grupowa | |||||||||||||||||||
Tabela gr A | Bramki | punkty | miejsce | ||||||||||||||||
zdobyte | stracone | bilans | |||||||||||||||||
l.p. | Nazwa | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ||||||||||||
1 | MAMROT TIM | x | 1 | 3 | 3 | 4 | 1 | 3 | 1 | 3 | 1 | 0 | 7 | 13 | -6 | 3 | 5 | ||
2 | LA MAGICA | 3 | 1 | x | 2 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 9 | 6 | 3 | 12 | 2 | ||
3 | LOS BLANCOS | 4 | 3 | 1 | 2 | x | 1 | 3 | 0 | 1 | 6 | 2 | 12 | 11 | 1 | 6 | 4 | ||
4 | NIEZDYSCYPLINOWANI | 3 | 1 | 3 | 0 | 3 | 1 | x | 2 | 0 | 1 | 0 | 12 | 2 | 10 | 15 | 1 | ||
5 | ELITA FUTBOLU | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | x | 0 | 1 | 4 | 6 | -2 | 6 | 3 | ||
6 | WICHER KŁODZINO | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 | x | 4 | 10 | -6 | 3 | 6 |
Tabela gr B | Bramki | punkty | miejsce | ||||||||||||||||
zdobyte | stracone | bilans | |||||||||||||||||
l.p. | Nazwa | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | ||||||||||||
7 | OLDBOY | x | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 6 | 11 | -5 | 3 | 5 | ||
8 | PRĄD TIM | 3 | 0 | x | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 4 | 6 | 2 | 14 | 7 | 7 | 12 | 2 | ||
9 | BLUE DRAGONS | 2 | 1 | 1 | 2 | x | 1 | 0 | 1 | 1 | 5 | 3 | 10 | 7 | 3 | 10 | 3 | ||
10 | STARE WYGI | 1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 1 | x | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 8 | -7 | 1 | 6 | ||
11 | ISKIERKA ZUKÓW | 2 | 1 | 4 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | x | 2 | 0 | 11 | 2 | 9 | 13 | 1 | ||
12 | DRINK TEAM | 3 | 2 | 2 | 6 | 3 | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | x | 8 | 15 | -7 | 4 | 4 |
Kolejność gier:
Kolejka | Gra | nazwa drużyny | wynik | |||||||
I | 1) | MAMROT TIM | WICHER KŁODZINO | 1 | 0 | |||||
2) | OLDBOY | DRINK TEAM | 2 | 3 | ||||||
3) | LA MAGICA | ELITA FUTBOLU | 2 | 0 | ||||||
4) | PRĄD TIM | ISKIERKA ZUKÓW | 0 | 4 | ||||||
5) | LOS BLANCOS | NIEZDYSCYPLINOWANI | 1 | 3 | ||||||
6) | BLUE DRAGONS | STARE WYGI | 1 | 0 | ||||||
II | 7) | MAMROT TIM | ELITA FUTBOLU | 1 | 3 | |||||
8) | OLDBOY | ISKIERKA ZUKÓW | 1 | 2 | ||||||
9) | WICHER KŁODZINO | NIEZDYSCYPLINOWANI | 0 | 1 | ||||||
10) | DRINK TEAM | STARE WYGI | 0 | 0 | ||||||
11) | LA MAGICA | LOS BLANCOS | 2 | 1 | ||||||
12) | PRĄD TIM | BLUE DRAGONS | 2 | 1 | ||||||
III | 13) | MAMROT TIM | NIEZDYSCYPLINOWANI | 1 | 3 | |||||
14) | OLDBOY | STARE WYGI | 2 | 1 | ||||||
15) | ELITA FUTBOLU | LOS BLANCOS | 1 | 0 | ||||||
16) | ISKIERKA ZUKÓW | BLUE DRAGONS | 1 | 1 | ||||||
17) | WICHER KŁODZINO | LA MAGICA | 1 | 2 | ||||||
18) | DRINK TEAM | PRĄD TIM | 2 | 6 | ||||||
IV | 19) | MAMROT TIM | LOS BLANCOS | 3 | 4 | |||||
20) | OLDBOY | BLUE DRAGONS | 1 | 2 | ||||||
21) | NIEZDYSCYPLINOWANI | LA MAGICA | 3 | 0 | ||||||
22) | STARE WYGI | PRĄD TIM | 0 | 3 | ||||||
23) | ELITA FUTBOLU | WICHER KŁODZINO | 0 | 1 | ||||||
24) | ISKIERKA ZUKÓW | DRINK TEAM | 2 | 0 | ||||||
V | 25) | MAMROT TIM | LA MAGICA | 1 | 3 | |||||
26) | OLDBOY | PRĄD TIM | 0 | 3 | ||||||
27) | LOS BLANCOS | WICHER KŁODZINO | 6 | 2 | ||||||
28) | BLUE DRAGONS | DRINK TEAM | 5 | 3 | ||||||
29) | NIEZDYSCYPLINOWANI | ELITA FUTBOLU | 2 | 0 | ||||||
30) | STARE WYGI | ISKIERKA ZUKÓW | 0 | 2 | ||||||
44 | 54 | |||||||||
SUMA BRAMEK: | 98 | |||||||||
ŚREDNIA NA MECZ: | 3,26667 |
LISTA ZAWODNIKÓW
ELITA FUTBOLU | LA MAGICA | DRINK TEAM | STARE WYGI |
OSTRÓWKA K. | JAKUBCZYK P. | ZIARKOWSKI T. | OSTROWSKI Z. |
KUSTRA M. | GŁODOWSKI A. | HES O. | GAJOS P. |
SOŁTYSIAK M. | PAWLAK P. | GŁODOWSKI A. | SKWAREK G. |
CIESIELSKI S. | JABŁOŃSKI B. | KACZMAREK R. | GRABOWSKI P. |
PIOTROWSKI D. | PRAJZENDANC A. | WILCZAK D. | ZYMEK R. |
BUJALSKI F. | MAZUR P. | KRAŚNIAŃSKI J. | WÓJTOWICZ S. |
MRULA Ł. | PTAK M. | NAUS K. | SAFIAN P. |
LESZCZYK D. | SMARDZEWSKI K. | KOŁATKIEWICZ P. | SAFIAN S. |
KUSTRA D. | KNAPIŃSKI J. |
| SAFIAN Ł. |
|
|
| MIEDZIŃSKI A. |
|
|
| MALIŃSKI Ł. |
|
|
|
|
NIEZDYSCYPLINOWANI | OLDBOYS | BLUE DRAGONS | LOS BLANCOS |
ANTKIEWICZ P. | BALCERAK T. | WILCZAK P. | BŁASZCZYK M. |
BIL D. | NIEWIADOMSKI R. | ROŻUK A. | WYBORNY A. |
BIL P. | CZYŻ P. | JAŁOSZYŃSKI B. | WÓJTOWICZ M. |
PIEKARSKI M. | DUK G. | SOCHA MATEUSZ | KLAMBOROWSKI T |
PIEKARSKI B. | ŚWIDERSKI M. | DATA K. | PAPLICKI M. |
MINTA D. | JEDRZEJEWSKI T. | GRZYBOWSKI D. | STARZYŃSKI M. |
TYBURCZY P. | MUSKAŁA M. | GOŁUCH K. | LEWANDOWSKI R. |
WINDAK K. | KOŁODZIEJCZAK M. | STARZYŃSKI G. | LEWANDOWSKI D. |
| WARCHOŁOWSKI G | ZIAJKA P. |
|
|
| BRYKAŁA SZ. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
PRĄD TIM | ISKIERKA ŻUKÓW | MAMROT TIM | WICHER KŁODZINO |
RUCIŃSKI B. | URBAŃSKI D. | NAWROTKIEWICZ MICHAŁ | OLENISZYN T. |
KOTARSKI Ł. | ZIAJKA K. | NAWROTKIEWICZ MIREK | GAPIŃSKI K. |
PLASKOTA A. | ZIAJKA T. | NAWROTKIEWICZ DOMINIKA | MRULA M. |
POŁCZYŃSKI P. | RADZYMIŃSKI K. | PITURA B. | ŁODYGOWSKI M. |
SIENKIEWICZ A. | BATURO M. | CYNARSKI A. | SZWED D. |
POŁCZYŃSKI M. | DUK M. | WANIAK B. | ANDRZEJCZAK A. |
| LESZCZYK B. | DOMAGALSKI P. | OSTRÓWKA J. |
| TURTOŃ M. | PAWŁOWSKI R. |
|
|
| KAŹMIERCZAK K. |
|
|
| BENKA G. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
są jakieś zdjęcia z turnieju?
Wujek daj zdjęcia;)
no właśnie wujek! Zdjęcia prosimy
Fotki będą w piątek wieczorem
i gdzie te fotki ?
sa jakieś fotki
Pifu gdzie te foty??? :P
dzięki za fotki !
bedą te zdjęcia czy nie
dobre są te foty ;)
co z fotami ?????
kiedy foty?
są już foty? ;p
WICHER PRZELEWICE | 2:1 | Bryza Reńsko |
2019-06-02, 16:00:00 |
||
relacja » |
|
|
|||
|
dzisiaj: 161, wczoraj: 67
ogółem: 4 952 289
statystyki szczegółowe
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.